ŽHAVĚ A LEPĚ!  |  ŽÁDNÁ RŮŽE ANI KREV NESMÍ PŘIJÍT NAZMAR!  |  PENETRAČNĚ SPOLEČENSKÉ ÚZEMÍ!  |  Lepší než nadívaný kos!  |  Lepší než pražené stehno dalmatinovo!  |  Lepší než filé s houbovou omáčkou!


Boulevard | Mondénní reporty

Mondénní reporty

Sexy playmate Zuzana Plačková z Hotelu Paradise má prý tzv. v hlavě nasraté! Skutečně?

05. června 2012 10:46

Modelka Zuzana Plačková (20) se nejdřív proslavila jako cover-girl slovenského vydání světoznámého časopisu Playboy, kde neměla potíže shodit halenku a vyfotit se jak ji Pán Bůh a plastický chirurg stvořil. Pak tahle neřízená střela totálně rozbourala prostředí Hotelu Paradise – exotické reality show TV Prima a JOJ. A co dělá teď? Jak vypátral náš redakční reality guru Peter Kudelka, je z ní budoucí soap-opera herečka!

V Hotelu Paradise musela tato diva bohužel předčasně ukončit své působení z důvodu neustálého porušování pravidel. Ovšem teď mladá tygřice zkouší herecké řemeslo! První výstup Zuzky jako herečky se udál v krátkém reklamním videu, kde zahrála nenasycenou holku Paris, která brzy po ránu lační po křupavé pizze.

Kráska s pohledem raněné laně se po ránu dívá do prázdné ledničky, ve které zeje pouze její dotykový telefon. foto: youtube.com

I když v tomto videu neřekla prostořeká a upovídaná playmate jediné slovo, neubralo jí to vůbec nic na jejím půvabu a hereckých dovednostech!

Paris volá! Neboli – Zuzana Plačková chce hned po ránu pizzu. zdroj foto: youtube.com

Všechno herecké umění nechala na mimice a gestech, která jí šla jako po másle. Proto není překvapení, že má Zuzčina herecká profese rychlý spád a nové pokračování!

Po slovenské Barbie totiž sáhla samotná TV JOJ, která ji kdysi v Hotelu Paradise vyhmátla – nadějná umělkyně si teď zahrála v pořadu "Súdna sieň“, ve kterém se rekonstruují soudní případy. Plačková zde ztvárnila mladou milenku muže, který se kvůli ní chtěl rozvést se svojí manželkou. Rozhodl se upřednostnit život po boku mladé hezké holky jménem Lea, kterou tak význačně a dovedně zahrála právě naše playmate.

Hubatá playmate Zuzana Plačková coby nadějná herečka v soudní síni. foto: TV JOJ

Během své nelehké postavy musela Zuzana čelit nechutným urážkám ze strany manželky svého milence! Tak třeba: „V hlave máš nasraté!“ – to byla klasická věta, která zazněla hned několikrát na adresu nebohé krasavice.

„Tato

Musíme říct, že i přes tyto těžkosti si Zuzana vybrala správnou cestu – máme tajné informace, že TV JOJ má zájem i o moderátorské kvality této krásné blondýny! Proto se modelka ihned zapsala na moderátorské kurzy a prý už na „tom“ pilně pracuje. Bude mít snad Česko-Slovensko svou novou recitátorskou star, jakou zde kdysi byla například nositelka Řádu práce Ludmila Pelikánová? Nebo star úplně nového druhu? Necháme se rádi překvapit!

Kdo se více zapíše do paměti československého národa? Bude to profláklá recitátorka, soudružka Pelikánová nebo začínající herecká diva Zuzana Plačková? Obě jsou blond, obě jsou nebo byly v televizi! foto: youtube.com


Olga Path